Tel. 600 560 433 Zamów konsultacje i badania
Menu mobilnemenu

Makijaż naturalny

Czy wiesz, że prawie 60% Polek wykonuje makijaż, żeby czuć się pewniej i atrakcyjniej, a niespełna połowa, aby podkreślić swoją urodę? A Ty, dlaczego i czy w ogóle malujesz się na co dzień?

Do kosmetyków, które najczęściej znajdziemy w damskiej kosmetyczce należą tusz do rzęs, podkład, puder, kredka do oczu i pomadka. Problem nie leży jednak w tym, jakiego rodzaju jest to kosmetyk, ale w tym, czy jest on odpowiedni dla naszej skóry i czy odcień pasuje do naszego typu urody. Nierzadko kobietom wydaje się, że ich makijaż prezentuje się dobrze, ale dopiero po zasięgnięciu fachowej porady uświadamiają sobie, jak wiele błędów popełniały.

Makijaż jest pewnego rodzaju sztuką, której oczywiście można się nauczyć. Pokażę Ci, jak się malować na co dzień oraz jak wykonywać makijaż wieczorowy. Nie może być on maską, za którą ukrywa się Twoje prawdziwe piękno. Powinien być podkreśleniem Twoich atutów i ukryciem mankamentów. Makijaż musi być możliwie jak najbardziej naturalny i jednocześnie precyzyjnie wykonany. Większości kobiet zajmuje on 10 minut, a tylko 10% przyznaje się do tego, że maluje się ponad 20 minut. Nie czas jest tutaj najważniejszy, a fakt, czy zawsze pamiętamy o kolejności nakładania kosmetyków, ich rodzaju i odcieniach.

Nauczę Cię, jak się malować, wyglądać atrakcyjnie i naturalnie.

Pokażę Ci, jakie kosmetyki powinnaś wybierać i które odcienie są idealne do Twojego typu urody, oraz jak powinnaś się malować w zależności od pory roku.

Zaproponuję najlepsze dla Ciebie kosmetyki kolorowe marki Mary Kay, które będziesz mogła u mnie przetestować i zakupić.

Indywidualna lekcja nakładania makijażu- praktyczne porady i wskazówki.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij