Tel. 600 560 433 Konsultacje trychologiczne
Menu mobilnemenu

Pielęgnacja skóry twarzy i dłoni

Czy wiesz, że co trzecia kobieta nie wie, jaki ma typ cery? Czy należysz do tej grupy?

Podstawą skutecznej pielęgnacji skóry, przynoszącej pożądane efekty, jest określenie typu skóry. Każdy z nich wiąże się z innymi potrzebami i problemami. Nie posiadając takiej wiedzy, popełniamy wiele błędów, począwszy od nieodpowiedniego doboru kosmetyków pielęgnacyjnych, a kończywszy na ich nieefektywnym, a niekiedy nawet szkodzącym stosowaniu.

Twoja skóra może być:

  • sucha
  • sucha naczynkowa
  • mieszana naczynkowa
  • młoda trądzikowa
  • dojrzała trądzikowa
  • tłusta, z widocznymi porami
  • z przebarwieniami

Na podstawie przeprowadzonego badania, przy użyciu aparatu Aram Huvis, określę typ Twojej cery. Wspólnie poznamy jej potrzeby dotyczące stopnia nawilżenia i wrażliwości, ilości wytwarzanego sebum, wielkości i ilości porów, czy też występujących stanów zapalnych. Będą to informacje stanowiące podstawę do moich dalszych wskazówek, jakich udzielę Ci na temat codziennej pielęgnacji Twojej skóry, uzależnionej od wieku i występujących dolegliwości. Ponadto pokażę Ci, jakie kosmetyki będą dla Ciebie odpowiednie, zaproponuję najlepsze rozwiązania i wskażę konkretne preparaty będące idealnym wyborem dla Ciebie.

Wyszukam dla ciebie najlepszych składników do twojej pielęgnacji dostosowanej do typu cery, potrzeb i możliwości skóry.Kosmetyki na których pracuje są naturalne i skuteczne.U mnie będzie można nie tylko je zakupić ale też wcześniej przetestować.

Konsultacja i badanie odbywa się w sterylnych gabinetach medycznych. Obsługuję klientów i pacjentów z Legionowa, okolic i Warszawy. Czy już wiesz, w czym mogę Ci pomóc?

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij