Tel. 600 560 433 Konsultacje trychologiczne
Menu mobilnemenu

Pielęgnacja skóry głowy i włosów

Czy wiesz, że co trzecia kobieta skarży się na nadmierne wypadanie włosów? A czy Ty jesteś zadowolona z wyglądu i kondycji swoich włosów?

Z problemem nadmiernej utraty włosów zmagają się coraz młodsze osoby. Przyczyn może być wiele, nie zawsze jednak potrafimy je trafnie określić. Są nimi:

  • silny stres i depresja
  • przebyte choroby i zażywanie niektórych leków
  • odchudzanie i spadek wagi
  • nieodpowiednia dieta, uboga w składniki mineralne oraz witaminy, szczególnie w żelazo i witaminy z grupy B
  • zmiany hormonalne

Wypadanie włosów może doprowadzić w pewnym wieku do łysienia. Najczęściej dolegliwość tę możemy zaobserwować po 30. roku życia. Dotyczy ona zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ważne jest, aby w odpowiednim momencie podjąć skuteczne kroki do walki z tym problemem i zapobiec jego rozwojowi, przywracając włosom blask i zdrowie. Pierwszym krokiem, który powinno się wykonać, jest poddanie się specjalistycznemu badaniu. Przy pomocy odpowiedniego urządzenia, przeprowadzę analizę skóry Twojej głowy oraz kondycji i struktury włosów. W ten sposób będę miała pełen obraz tego, jak bardzo są osłabione, zniszczone, czy pozbawione potrzebnych im do życia składników.

Ponadto nauczę Cię, jak zadbać o włosy na co dzień, jak sprawić, aby były mocne, lśniące i pięknie się prezentowały. Na podstawie zebranych informacji wskażę Ci kosmetyki, które powinnaś/powinieneś stosować.

Skuteczne rozwiązania Twojego problemu. Zadbamy o kondycję Twoich włosów.

Zapraszam serdecznie na konsultację trychologiczną, sporządzę wywiad ,wykonam badanie skóry główy i włosów, sprawdzę stan mieszków włosowych. Na podstawie zebrnych informacji , wyników i badań zaproponuje terapię/kurację i odpowiedni zabieg trychologiczny.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij