Tel. 600 560 433 Konsultacje trychologiczne
Menu mobilnemenu

Faq - najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda konsultacja?

Spotkanie z klientem jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z drugim człowiekiem, dla którego tak samo, jak dla mnie, ważne jest zdrowie skóry i piękny wygląd. Przeprowadzam analizę i badanie przy pomocy specjalistycznego sprzętu, określam jej typ, problemy i dolegliwości. Następnie udzielam wskazówek, jak pielęgnować skórę na co dzień, aby poprawić jej kondycję oraz proponuję konkretne, skuteczne terapie i naturalne kosmetyki.

Czy spotkanie odbywa się w gabinecie?

Tak, spotkanie odbywa się w gabinecie medycznym, sterylnym i przystosowanym do takich badań i analiz.

Czy badanie skóry twarzy i głowy jest bolesne?

Badanie jest całkowicie bezbolesne. Nowoczesna technologia pozwala nam na przeprowadzanie analizy skóry w naprawdę komfortowych warunkach.

Klienci, w jakim wieku mogą skorzystać z indywidualnej konsultacji?

Z indywidualnej konsultacji może skorzystać praktycznie każdy klient niezależnie od wieku, od nastolatki do kobiety w wieku 80 lat. W przypadku konsultacji osób niepełnoletnich (w tym dzieci), spotkanie musi odbyć się w obecności osoby dorosłej.

Czy oferta kierowana jest tylko do kobiet?

Oczywiście, że nie. Mężczyźni też mają swoje potrzeby dotyczące pielęgnacji skóry i włosów. Konsultacja i badanie skierowane są do obu płci. Również kosmetyki, które posiadam w sprzedaży, pochodzą z linii dla kobiet i dla mężczyzn.

Czy prowadzi Pani sprzedaż kosmetyków?

Tak, prowadzę sprzedaż kosmetyków. Zanim jednak zaproponuję konkretne preparaty, zawsze przeprowadzam analizę skóry głowy lub twarzy, dobierając je odpowiednio do jej rodzaju. Klient po badaniu otrzymuje wynik wraz z analizą pielęgnacyjną w formie mailowej lub papierowej.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij