Tel. 600 560 433 Konsultacje trychologiczne
Menu mobilnemenu

O mnie

„Akceptuję swoje niedoskonałości, dzięki nim mogę się rozwijać.”

Każdego dnia stajemy przed lustrem, czasami zupełnie obojętnie, a niekiedy przyglądając się każdemu milimetrowi swojego ciała. Widzimy wtedy zarówno atuty, jak i mankamenty. Kluczowym pytaniem jest- na czym właściwie koncentrujemy swoją uwagę? Pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że nie jestem doskonała, ale przecież nie jestem też bez zalet. Zrozumiałam, że mam w sobie piękno, które powinnam pielęgnować i zrobiłam pierwszy krok, a potem kolejne, aby stać się lepszą wersją siebie. Tobie również mogę w tym pomóc.

Zajmuję się indywidualną konsultacją kosmetyczną, doradzam, jak zadbać o siebie, o swoją skórę i włosy, jak wyglądać lepiej, piękniej, a przy tym naturalnie, czując się dobrze we własnej skórze. Przeprowadzam specjalistyczne badania skóry pozwalające na określenie typu cery oraz problemów z nią związanych, co pozwala mi na zaproponowanie najlepszego rozwiązania i doboru skutecznych kosmetyków. Ukończyłam specjalistyczne szkolenia uczące jak prawidłowo pielęgnować skórę twarzy, wykonywać makijaże dobierać kolorystykę do typu urody oraz kursy trychologii / eko trychologii. Moja pasja i wykształcenie skoncentrowane są na zdrowiu i urodzie. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta motywują mnie do dalszego rozwoju, bycia jeszcze lepszą w tym, co robię. Jestem członkiem stowarzyszenia trycholgicznego w Polsce.

Chcesz skorzystać z moich porad i poddać się profesjonalnemu badaniu skóry? A może poszukujesz skutecznych i naturalnych kosmetyków? Pomogę Ci! Zapoznaj się z moją ofertą i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Mikrobeauty

Mikrobeauty to nazwa bezpośrednio nawiązuje do piękna, które jest w nas ukryte. Poznanie potrzeb swojej skóry, jej struktury, obejrzenie jej „pod mikroskopem” podczas przeprowadzanego badania, jest fundamentem przy dostosowaniu codziennej pielęgnacji do rodzaju i potrzeb cery konkretnej kobiety. Jest więc to termin, który kojarzy się z analizą skóry przeprowadzaną przez firmę.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij