Tel. 600 560 433 Konsultacje trychologiczne
Menu mobilnemenu

O mnie

„Akceptuję swoje niedoskonałości, dzięki nim mogę się rozwijać.”

Każdego dnia stajemy przed lustrem, czasami zupełnie obojętnie, a niekiedy przyglądając się każdemu milimetrowi swojego ciała. Widzimy wtedy zarówno atuty, jak i mankamenty. Kluczowym pytaniem jest- na czym właściwie koncentrujemy swoją uwagę? Pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że nie jestem doskonała, ale przecież nie jestem też bez zalet. Zrozumiałam, że mam w sobie piękno, które powinnam pielęgnować i zrobiłam pierwszy krok, a potem kolejne, aby stać się lepszą wersją siebie. Tobie również mogę w tym pomóc.

Zajmuję się indywidualną konsultacją dermotrychologiczną. Przeprowadzam specjalistyczne badania skóry głowy i twarzy pozwalające na określenie jej typu oraz problemów z nią związanych. Pozwala mi to na zaproponowanie najlepszego rozwiązania - serii indywidulanie dobranych zabiegów, świadomej pielęgnacji. Tym co mnie wyróżnia, jest kompleksowość działania. Swoją diagnostykę poszerzam o rozległy wywiad, specjalistyczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Szukam przyczyny danej dolegliwości, nie tylko eliminuję jej skutek.

Jestem czeladnikiem kosmetycznym, ukończyłam szereg kursów trychologicznych i dermotrychologicznych. Od pięciu lat jestem członkiem „Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego”. Tworzę klinikę „Mikrobeauty” od 7 lat. Stale się kształcę, gdyż zależy mi na tym, aby terapia moich klientów była jak najbardziej skuteczna oraz zgodna z najświeższą wiedzą trychologiczną.

Mikrobeauty

Mikrobeauty to nazwa bezpośrednio nawiązuje do piękna, które jest w nas ukryte. Poznanie potrzeb swojej skóry, jej struktury, obejrzenie jej „pod mikroskopem” podczas przeprowadzanego badania, jest fundamentem przy dostosowaniu codziennej pielęgnacji do jej indywidualnych potrzeb.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij